Początki firmy

Laboratorium Organiczne istnieje od 1985 roku, kiedy to jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy produkcję błyskawicznie łączącego kleju Cyjanopan. Klej ten na owe czasy stanowił przełom technologiczny w dziedzinie sposobów na szybkie i pewne łączenie wielu materiałów i do dzisiaj pozostaje mocnym punktem sprzedaży.

Dalszy rozwój

Wraz z rozwojem firmy uruchomiliśmy produkcję aerozolowych produktów owadobójczych. Produkowane cały czas i ciągle udoskonalane aerozole ze znakiem „LAB” są sprawdzonym i skutecznym sposobem na likwidację i odstraszanie tych owadów, których obecność jest w naszym otoczeniu niepożądana. Kolejną i nabierającą coraz większego znaczenia w naszych planach produkcyjnych grupą wyrobów jest seria preparatów Pchełka. Pod tym logiem prezentujemy różne typy artkułów z branży zoologicznej, przeznaczone szczególnie dla psów i kotów.


Klienci, którzy chcą aby ich pupile były zdrowe, zadbane ale i modnie ubrane, znajdą u nas duży wybór preparatów dla zwierząt, a także eleganckich i praktycznych ubranek dla psów.