O firmie

LABORATORIUM ORGANICZNE istnieje od 1985 roku, kiedy to jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy produkcję błyskawicznie łączącego kleju Cyjanopan. Klej ten na owe czasy stanowił przełom technologiczny w dziedzinie sposobów na szybkie i pewne łączenie wielu materiałów i do dzisiaj pozostaje mocnym punktem sprzedaży.
Wraz z rozwojem firmy uruchomiliśmy produkcję aerozolowych produktów owadobójczych. Produkowane cały czas i ciągle udoskonalane aerozole ze znakiem „LAB” są sprawdzonym
i skutecznym sposobem na likwidację i odstraszanie tych owadów, których obecność jest
w naszym otoczeniu niepożądana.
Kolejną i nabierającą coraz większego znaczenia w naszych planach produkcyjnych grupą wyrobów jest seria preparatów Pchełka. Pod tym logiem prezentujemy różne typy artkułów
z branży zoologicznej, przeznaczone szczególnie dla psów i kotów. Są to zarówno preparaty do ochrony (likwidujące pchły, kleszcze), jak i do pielęgnacji (szampony i kondycjonery sierści o różnych właściwościach) czy preparaty wspomagające profilaktykę przeciw ektopasożytom.
Klienci, którzy chcą aby ich pupile były nie tylko zdrowe, zadbane ale i ładnie i modnie ubrane, znajdą u nas duży wybór eleganckich i praktycznych ubranek dla psów, bardzo przydatnych w chłodniejszych i mokrych porach roku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.